logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتلهای ویتنام | هتل 4 ستاره Central Palace Hotel

در قلب اقتصادی ویتنام، علاوه بر گشت و گذار در بهترین بازارها و مراکز خرید شهر هوشی مین، پای در دنیای اسرارآمیز و طبیعت وصف ناپذیر ویتنام نیز خواهید گذاشت. هوشی مین که در امتداد رودخانه سیلگون واقع شده، روزگاری مرکز حکومت ویتنام جنوبی بوده است.

دسترسی های نزدیک به هتل 4 ستاره سنترال پالاس Central Palace Hotel

هتل 4 ستاره سنترال پالاس Central Palace Hotel در مجاورت رودخانه سلیگون و در آغوش یکی از بهترین محله های هوشی مین جای گرفته است. ناحیه 1 هوشی مین ، می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای عاشقان خرید کردن و علاقمندان به بازدید از موزه ها و بناهای تاریخی باشد. از این رو می توان موقعیت مکانی هتل سنترال پالاس، که در این ناحیه واقع شده است را مناسب نامید. از جمله مکانهای گردشگری که در نزدیکی هتل واقع شده اند، می توان به کاخ Reunification Palace و موزه هوشی مین Ho Chi Minh در فاصله 300 متری از هتل، اشاره کرد. ضمن اینکه کاخ استقلال Independent Palace روبروی هتل قرار گرفته است. علاوه بر این، با 10 دقیقه پیاده روی میتوان به کلیسای جامع Saigon Nortre Dame Cathedral رسید. همچنین بازار Ben thanh Market با فاصله ی 400 متری از هتل، انتخاب مناسبی برای علاقه مندان به خرید کردن است. فرودگاه بین المللی Tan son Nhat International Airport نیز، تنها 7 کیلومتر از هتل فاصله دارد.

شاهین گشت

خدمات و امکانات Central Palace Hotel

کارمندان هتل که به زبان انگلیسی تسلط دارند، با روی گشاده از میهمانان پذیرایی می کنند. در هتل سنترال پالاس خدمات رایگانی جهت رفاه بیشتر میهمانان در نظر گرفته شده است. از این رو میتوان به تجهیز این هتل به باشگاه بدنسازی، استخر روباز و سالن همایش با ظرفیت 600 نفر در هتل اشاره کرد. ضمن اینکه اینترنت رایگان نیز در دسترس میهمانان قرار گرفته است.

اقامت در این هتل، فرصت میل کردن انواع غذاهای لذیذ ویتنامی، آسیایی و اروپایی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد که میتوان رستوران الماس Diamond Restaurant با بیست سال تجربه حرفه ای را نام برد.

تمام 86 اتاق هتل دارای چیدمانی لوکس و فضای کافی با چشم انداز زیبای رو به شهر هستند. همچنین اتاق های هتل دارای بخش نشیمن جداگانه نیز می باشند. علاوه بر این، تمامی اتاق ها دارای حمام اختصاصی با دوش، کفش راحتی و حوله تن پوش هستند.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

رده بندی امتیازها به هتل 4ستاره Central Palace Hotel

در پایان امتیازهایی که هتل Central Palace Hotel از سایت معروف و معتبر بوکینگ را دریافت کرده است به شرح زیر می باشد: ( امتیازها از نمره 10 در نظر گرفته شده است )

نظافت اتاق ها : 8.5

آسایش و راحتی : 8.5

موقعیت مکانی : 9.2

برخورد کارکنان : 8.4

امکانات : 8.2

ارزش پولی : 8.2

اینترنت رایگان : 8.2

مترجم : صدیقه نظری

مقالات مرتبط


    دستفروش های خیابانی یکی از جاذبه های ویتنام

    قبل از معرفی جاذبه‌های ویتنام باید بگوییم که بسیاری از مناطق دیدنی این کشور مناظر طبیعی هستند و هزینه‌ی بازدید از آنها بسیار کم است.در این مقاله دستفروش های خیابانی در ویتنام را خواهید دید که این بار از زاویه ای متفاوت از چیزی که در اذهان عموم است .با شاهین گشت همراه باشید.

    هتلهای ویتنام | هتل 4 ستاره Thien Thai Hotel

    کشور ویتنام رو به آبهای نیلگون دریای جنوبی چین قرار گرفته که با طبیعت بی نظیر خود، بازدیدکنندگان را به وجد می آورد که از این رو درسالهای اخیر بیش از پیش مورد توجه گردشگران قرار گفته است.