logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتلهای ترکیه | هتل 4 ستاره Adelmar Hotel Istanbul Sisli

چنانچه دنبال بهترین محله های استانبول برای رستورانگردی و چشیدن طعم ناب غذاها و به ویژه کبابهای ترکی هستید، هتل 4 ستاره آدلمار در قلب استانبول را به شما پیشنهاد می کنیم که ضمن ارائه خدمات شایسته، در منطقه ای مملو از بهترین و باکیفیت ترین رستوران های استانبول واقع شده است.

هتل 4 ستاره Adelmar Hotel Istanbul Sisli

هتل 4 ستاره آدلمار Adelmar Hotel Istanbul Sisli واقع در منطقه سیسلی Sisli شهر استانبول می باشد و مملو از بهترین رستوران است که لذیذترین غذاهای ترکی را میتوان در آنجا میل کرد. ضمن اینکه هتل آدلمار در مجاورت منطقه توریستی شهر می باشد که مراکز اصلی گردشگری استانبول در آنجا واقع شده اند. از این رو، میتوان به میدان تکسیم Taksim Square در فاصله 2 کیلومتری از هتل اشاره کرد. همچنین محل دائمی نمایشگاه ها و همایش های ترکیه و مجلس سنا و نمایندگان نیز حدود 500 متر تا هتل فاصله دارند.

شاهین گشت

یکی از المان های مهم در مورد محل اقامت، دسترسی آسان مسافرین به مراکز خرید می باشد. مراکز اصلی خرید در استانبول نظیر City's Nisantasi در چند قدمی هتل قرار دارند. در عین حال، ایستگاه مترو Osmanbey Metro Station که حدود 250 متر از هتل فاصله دارد، با هزینه بسیار مناسب، دسترسی به نقاط مختلف شهر را سهولت می بخشد. فرودگاه آتاترک استانبول Istanbul Ataturk Airport نیز 16 کیلومتر از هتل فاصله دارد.

خدمات و امکانات هتل 4 ستاره Adelmar Hotel Istanbul Sisli

در مجموع هتل آدلمار، فضایی نه چندان بزرگ اما کافی و آرامبخش دارد که با چیدمان هوشمندانه و مبلمان مجلل و سلطنتی، توانسته رضایت میهمانان خود را جلب کند. کارمندان هتل مسلط به زبان انگلیسی هستند و پس از انجام امور مربوط به اقامت میهمانان، به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات هستند و لابی هتل نیز در فضای صمیمی و راحت، پذیرای میهمانان است. علاوه بر این، میهمانان می توانند از میل کردن غذاهای لذیذ و باکیفیت ترکی در رستوران هتل لذت ببرند. لازم به ذکر است که اینترنت رایگان نیز جهت رفاه میهمانان دردسترس می باشد.

چیدمان تمامی اتاق ها مطابق با مد روز و در فضایی گرم و آرامبخش می باشد که جهت رفاه هر چه بیشتر میهمانان، دارای بخش نشیمن می باشد. تمامی اتاق مجهز به دستگاه تهویه هوا و تلویزیون صفحه تخت می باشند. حمام اختصاصی با دوش، کفش راحتی، لوازم بهداشتی و سشوار نیز از جمله مواردی هستند که باعث رضایت هر چه بیشتر میهمانان می شود.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

رده بندی امتیازها به هتل Adelmar Hotel Istanbul Sisli

در پایان امتیازهایی که هتل Adelmar Hotel Istanbul Sisli از سایت معروف و معتبر بوکینگ را دریافت کرده است به شرح زیر می باشد: ( امتیازها از نمره 10 در نظر گرفته شده است )

نظافت اتاق ها : 9.5

آسایش و راحتی : 9.2

موقعیت مکانی : 9.4

برخورد کارکنان : 9.6

امکانات : 9.1

ارزش پولی : 9.1

اینترنت رایگان : 8.3

مترجم : صدیقه نظری

مقالات مرتبط