logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هشدار به مسافران نوروزی | از دفاتر مسافرتی معتبر تور و بلیط خرید کنید

95/12/28

هموطنانی که قصد سفر به خارج از کشور در ایام نوروز را دارند، از دفاتر و شرکت های مجاز و معتبر تور و بلیت مورد نیاز خود را تهیه کنند و مواظب افراد سودجو باشند.

آژانس هواپیمایی شاهین گشت با درنظر گرفتن معیار های خاص گردشگری و همچنین با نظر سنجی های مداوم توسط مردم به صورت روزانه، باعث بوجود آمدن خدمات بهتر به مسافرین عزیز می شود. علاوه بر موارد ذکر شده، توصیه اکید پرواز شاهین گشت به مسافرین و گردشگران عزیز علاقه مند به سفر و گردشگری این است که تور و آژانس مطمئن برای سفر های خود انتخاب کنند، تا از پیش آمدن مشکلاتی احتمالی جلوگیری به عمل آورند.

شاهین گشت

در پنجمین اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر آمده است: "از هموطنان عزیز تقاضا می شود صرفا از دفاتر خدمات مسافرت هوایی مجاز و معتبر که از سازمان هواپیمایی کشور مجوز دارند بلیت خود را خریداری کنند و با مراجعه به سایت سازمان به آدرس www.cao.ir فهرست دفاترمجاز را مشاهده و در صورت داشتن پیشنهاد، انتقاد و شکایات اقدام کنند.

هموطنان عزیز در سفرهای خارجی قرارداد کامل، بیمه مسافرتی و استفاده از راهنمای فارسی زبان و سایر خدمات را از دفتر خدمات مسافرتی مطالبه کنند.

همچنین در تماس با شماره 199 از زمان پرواز هواپیما مطمئن و در زمان مقرر قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند.

هموطنان چناچنه در سفرهای خارجی و در کشور مقصد با مشکلی مواجه شدند، مراتب را به نماینده دفتر خدمات مسافرتی اطلاع دهند، ضمن اینکه سفارتخانه ها و نمایندگی های جمهوری اسلامی در کشور مقصد نیز آماده پاسخگویی و راهنمایی هستند.

مسافران در سفرهای خارجی ضمن در نظر داشتن افراد سودجو، به اشخاص ناشناس اعتماد نکنید و رعایت نکات ایمنی به خصوص حفظ گذرنامه، دقت در نگهداری اسناد، اموال، چمدان ها و سایر لوازم شخصی در فرودگاه های خارج از کشور را مدنظر داشته باشند.

مسافران در صورت مواجهه با هرگونه تخلف برای اعلام شکایت و پیگیری می توانند با سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخگویی به شکایات 09629 تماس بگیرند.