logo

شماره پشتیبانی :85524-021

پیوند مقدس در کنار سواحل رؤیایی مالدیو

مجله گردشگری شاهین گشت یکی از رؤیایی ترین و رمانتیک ترین سواحل جهان را به شما معرفی کند، جایی که پیوند آسمانی زناشویی زوج ها بر روی آب های زلال اقیانوس هند بسته می شود، مکانی فوق العاده زیبا و باورنکردنی برای برگذاری خاطره انگیز ترین شب.

شاهین گشت

شاهین گشت

مالدیو کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند واقع در در جنوب غربی هند و پایتخت آن ماله است. برگزاری باشکوه ترین مراسم ازدواج از دوران کودکی تا روزی که شریک زندگی مان را انتخاب می کنیم، بارها و بارها در ذهنمان مرور می شود و دو طرف سعی بر این دارند در شبی که پیوند مقدسشان رقم می خورد، بهترین مراسم و جشن را بر پا کنند تا خاطره های فراموش نشدنی را رقم بزنند.

شاهین گشت

صنعت گردشگری مهمترین مبنع درآمد مالدیو است و برخی از جزایر مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته‌اند. در این جزایر هتل‌هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بیشتر کارمندان آن از مهاجران کشورهای همسایه هستند. گردشگران مستقیماًّ از فرودگاه بین‌المللی ماله به این جزایر می‌آیند. مردم عادی مالدیو، ارتباط چندانی با گردشگران خارجی ندارند.مجله گردشگری شاهین گشت یکی از رؤیایی ترین و رمانتیک ترین سواحل جهان را به شما معرفی کند، جایی که پیوند آسمانی زناشویی زوج ها بر روی آب های زلال اقیانوس هند بسته می شود، مکانی فوق العاده زیبا و باورنکردنی.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

ساحل لاندا جیراوارو ( Landaa Giraavaru )

استراحتگاه چهار فصل مالدیو در لاندا جیراوارو در 44 هکتار از زمینی بکر در قلب جزیره مرجانی می باشد که تنها استراحتگاه زیست کره جهانی یونسکو در مالدیو است.غواصی زیر آب به همراه لاک پشتها،ماهی ها و نهنگ ها در یکی از بزرگترین تالاب های طبیعی مالدیو امکان پذیر است. مهمان ها در ویلاهای ساحلی کاهگلی و خیلی وسیع اقامت می کنند. امکانات استراحتگاه شامل 3 گزینه ی ناهار خوری، استخر بسیار وسیع و آبگرم بسیار آرام واقع در خود جزیره است.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

دلیل انتخاب این ساحل برای برپایی جشن ازدواج

ساحل لاندا جیراوارو ( Landaa Giraavaru ) یکی از زیباترین و آرام ترین سواحل در مالدیو است. همچنین مالدیو از مشهوریت به خصوصی در برپایی مراسم ازدواج و دوران شیرین ماه عسل برخوردار است.

کلیسای لاندا جیراوارو ( Landaa Giraavaru )

این کلیسا شاهد نگاه عاشقانه ی هزاران عاشق دلداده از سراسر دنیا بوده است، رویایی مشترک میان همه جهان، رسیدن به معشوق و گذاران عمری سراسر شادی در کنار او. طبیعت این جا آرام گرفته و نظاره گر نگاه عشاق به یکدیگر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با برپایی جشن عروسی در لاندا جیراوارو که از باشکوه ترین اقامتگاه های مالدیو است می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

هزینه های برگزاری مراسم بنابر زمان برگزاری متفاوت است اما در نظر داشته باشید که بر روی تمامی خدماتی که ارائه می شود ۲۳ درصد مالیات و ارزش افزوده محاسبه می گردد.

دسترسی به کلیسای لاندا جیراوارو ( Landaa Giraavaru )

این کلیسای کوچک، در میان اقیانوس هند و در فاصله ای نزدیک از جزیره مالدیو قرار دارد.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

آدرس : مالدیو، باآتول، جزایر لاندا گیراوار، اقامتگاه چهار فصل مالدیو

Address : Four Seasons Resort Maldives, Landaa giraavaru Island, Baa Atoll, Maldives

ترجمه و جمع آوری: لیلی چاوشی