logo

شماره پشتیبانی :85524-021

گران قیمت ترین بوئینگ 757 متعلق به رئیس جمهورجدید آمریکا

یکی از مشهورترین هواپیماهای خصوصی برای دونالد ترامپ ساخته شده است که طراحی داخلی ان بیشتر شبیه به قصرهای مجلل است . هواپیمای 757-200 بخشی از دارایی های " دونالد ترامپ" است که به قیمت 100 میلیون دلار خریداری شده است.

95/8/23

شاهین گشت: دونالد ترامپ جت شخصی خود را در سال 2011 به قیمت 100 میلیون دلار خرید تا یکی از ده هواپیمای شخصی فوق لوکس را داشته باشد. ترامپ این جت شخصی را از یکی از کارمندان شرکت مایکروسافت به نام "پل آلن" خریداری کرد و در همان زمان طراحی داخلی آن را با سلیقه خود تغییر داد و امکانات آن را در حد یک جت فوق لوکس بالا برد.

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

این بوئینگ، گنجایش 23 مسافر را دارد به طوری که تمامی آنها از اتاق خوابی کوچک اما لوکس می توانند استفاده کنند. همچنین این هواپیما که تا به حال 42 هزار ساعت پرواز موفق داشته، یک سالن ناهارخوری، یک اتاق کنفرانس، مبلمانی از جنس چرم طبیعی با کمربندهایی که سگکی با روکش طلا دارند و لوسترهای کریستالی دارد.

سینمایی با 18 بلندگو و سیستم صدای دالبی كه امكان دسترسی به بیش از یكهزار فیلم را فراهم می‌كند مکانی است که ترامپ و میهمانانش را طی یک سفر طولانی سرگرم می کند. رنگ هایی که در دکوراسیون این جت، استفاده شده است طوری است که با کریستال ها و روکش های طلا و همچنین چوب های گردویی رنگ، نمایی با شکوه و بی نظیر را به این جت داده است.

روی بدنه این هواپیما نیز نام ترامپ به طول 9 متر و با استفاده از 5 گرم طلای 18 عیار نوشته شده است تا در آسمان هم به وضوح دیده شود.

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

منبع: نمناک

pic447676210001

مقالات مرتبط