logo

شماره پشتیبانی :85524-021

حمل گلکسی نوت 7 در قطارها و اتوبوس های نیویورک ممنوع شد

مقامات ایالت نیوجرسی نیز ضمن هشدار جدی به کاربران گوشی های گلکسی نوت 7، قویا از آنان درخواست کرده اند هنگام مسافرت با قطار و اتوبوس از روشن کردن یا شارژ گوشی خود خودداری کنند.

95/7/19

شاهین گشت: جنجال ها در ارتباط با گوشی های معیوب گلکسی نوت 7 سامسونگ همچنان ادامه دارد و پس از هشدار سازمان ملی هوانوردی فدرال آمریکا مبنی بر عدم روشن کردن نوت 7 در حین مسافرت های هوایی توسط مسافران به دلیل احتمال آتش گرفتن باتری این محصول گران قیمت سامسونگ، مقامات حمل و نقل شهر نیویورک و همچنین نیوجرسی نیز نسبت به استفاده از گوشی گلکسی نوت 7 به هنگام مسافرت با قطار و اتوبوس هشدار داده و از مسافران خواسته اند از روشن کردن گوشی خود خودداری کنند. به این ترتیب به نظر می رسد تا زمان برطرف شدن ایراد موجود در نوت 7 سامسونگ مسافرت های زمینی برای دارندگان این گوشی بسیار خسته کننده خواهد بود، چرا که نمی توانند تا زمان رسیدن به مقصد به تعامل با گوشی های خود بپردازند. مقامات ایالت نیوجرسی نیز ضمن هشدار جدی به کاربران گوشی های گلکسی نوت 7، قویا از آنان درخواست کرده اند هنگام مسافرت با قطار و اتوبوس از روشن کردن یا شارژ گوشی خود خودداری کنند.

گوشی گلکسی نوت 7 سامسونگ که از جمله محصولات گران قیمت و لوکس سامسونگ محسوب می شود در روزهای اخیر به دلیل آتش گرفتن به هنگام شارژ خبرساز شده و مدیران شرکت سامسونگ از دارندگان این گوشی ها خواسته اند با تحویل گوشی های معیوب خود، یک گوشی جدید و سالم دریافت کنند.گفتنی است هشدارهای اخیر از سوی مقامات بخش حمل و نقل هوایی و زمینی در آمریکا نسبت به استفاده از گوشی های گلکسی نوت 7 تعداد قابل توجهی از شهروندان شهر نیویورک را که نسبت به خرید این گوشی اقدام کرده اند تحت تاثیر قرار داده و ضربه جبران ناپذیری به جایگاه سامسونگ در بازار آمریکا وارد کرده است؛ بازاری که سامسونگ در آن با یک رقیب جدی به نام اپل رو به رو است و به نظر می رسد اتفاقات اخیر بیش از هر کس مدیران اپل را خشنود ساخته است.

shahin gasht

منبع: فرصت امروز

pic322035210001

مقالات مرتبط


  ممنوعیت تورهای ترکیه برداشته نشده

  سازمان میراث فرهنگی و گردشگری همچنان با پافشاری بر مواضع قبلی خود درباره ممنوعیت اجرای تورهای گردشگری در ترکیه، تاکید کرد: شرایط تغییر نکرده است.ممنوعیت اعزام تورهای مسافرتی و گردشگری به ترکیه همچنان پابرجاست و هیچ مصوبه‌ای برای لغو این تصمیم نداریم.

  لغو ممنوعیت تورهای گردشگری ترکیه تا لغو روادید ارمنستان - ایران

  سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با صدور اطلاعیه‌ای، ممنوعیت سفر گردشگران ایرانی به ترکیه را لغو کرد.به دنبال لغو ممنوعیت سفر گردشگران ایرانی به ترکیه از سوی وزارت خارجه، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نیز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

  ممنوعیت پنج کشور از پذیرش در هتل های جنوب چین

  پلیس چین به هتل‌های شهر «گوانگ ژو» مرکز استان «گوانگ دونگ» دستور داده است تا از پذیرش مسافران کشورهای ترکیه، افغانستان، سوریه، عراق و پاکستان خودداری کنند.