logo

شماره پشتیبانی :85524-021

تکلیف تعطیلی روز 6 ام آذر ماه مشخص شد !

96/08/20

طبق بند ح از ماده ۳۷ قانونی به نام قانون «احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور» ، روز هشتم ربیع‌الاول به‌مناسبت سال‌ روز شهادت امام حسن‌ عسکری و آغاز امامت حضرت‌مهدی ، تعطیل رسمی اعلام شده است.

تعطیل رسمی

شاهین گشت

این قانون در ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ در روزنامه رسمی منتشر شده است و از آن‌جایی‌که تقویم رسمی موسسه « ژئوفیزیک دانشگاه تهران » به عنوان مرجع تقویم و سررسید رسمی در نیمه‌سال قبل (۹۵) تدوین شده است ، این تعطیلی در آن قرار نگرفته است .

بنابراین روز دوشنبه ۶ آذر ، مصادف با ۸ ربیع الاول نیز تعطیلی رسمی می باشد .

منبع : عصر ایران .

مقالات مرتبط


 • هزینه ۶۸ میلیارد دلاری چینی ها برای تعطیلات یک هفته ای

  آمارها نشان می‌دهد که تا پایان تعطیلات یک هفته‌ای روز ملی در چین، مردم این کشور ۶۸ میلیارد دلار هزینه گردشگری خود کرده‌اند که در نوع خود بی‌سابقه است.

 • مکان های برگزیده برای دیدن چراغانی تعطیلات زمستانی

  در سرتاسر دنیا چراغانی های چشم گیری به مناسبت های مختلف انجام می گیرد که در این ایام پایانی سال میلادی، تمامی مسیحیان کشور های مختلف برای برپایی جشن کریسمس و تعطیلات زمستانی، تمام سعی خود را می کنند که شهر خود را با تزیین و ریسه بندی چراغ های رنگارنگ، خاطره خوشی را در اذهان عموم پدید آورند. مجله گردشگری شاهین گشت اینار به معرفی 10 مکان برگزیده برای دیدن چراغانی تعطیلات زمستانی می پرادازد. در ادامه باشاهین گشت همراه باشید.

 • آیا مسئولین با دو روز تعطیلی کامل در هفته موافقت خواهند کرد؟

  رئیس کمیسیون گردشگری اتاق تهران بر تعیین تکلیف تعطیلی روزهای پنج شنبه تاکید کرد و گفت: نیمه تعطیل بودن پنج شنبه ها درحالی که اجازه استفاده از مزایای یک روز تعطیل را برای افراد فراهم نمی کند، در همان حال ضررهای اقتصادی روزهای تعطیل را نیز به دنبال دارد.

 • تعطیلی مجموعه سعدآباد

  کاخ ها و موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در روزهای 8 و 9 مهر ماه مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل می باشد.