logo

شماره پشتیبانی :85524-021

آیا دسترسی به معروفترین مراکز خرید [(link)|بانکوک|http://www.shahingasht.ir/تورهای-تایلند]که زبانزد خاص و عام هستند جزو اولویت های شما در انتخاب محل اقامتتان می باشد؟ آیا قیمت مناسب و در عین حال امکانات کافی نیز برای شما حائز اهمیت است؟ مطالعه این مقاله که در مورد یکی از هتل های [(link)|بانکوک|http://www.shahingasht.ir/تورهای-تایلند]با ویژگی های ذکر شده می باشد را به شما پیشنهاد می کنیم.

کمتر جایی را زیباتر از پنانگ در مالزی می‌توان یافت که سفری فراموش نشدنی را رقم بزند. سفر به دنیای اسرارآمیز پنانگ یا همان مروارید آسیای شرقی، شما را محسور خود می‌کند.

جزیره زیبای بالی، تکه ای از بهشت را در دل خود جای داده که نوسا دوا Nusa Dua نام دارد. این روزها رفتن به این بهشت، آرزوی هر گردشگریست.

اگر میخواهید علاوه بر اقامت در هتلی آرام و لوکس، به مراکز تجاری مهم بانکوک هم نزدیک باشید، هتل 5 ستاره Amari Watergate Bangkok میتواند بهترین انتخاب برایتان باشد.

چنانچه قصد سفر به کشور گرجستان و شهر باتومی را دارید، و در عین حال امکانات و خدمات هتل محل اقامتتان برایتان حائز اهمیت است، در این مقاله با ما همراه باشید تا به یکی از بهترین هتل های 5 ستاره شهر باتومی سری بزنیم و با آن بیشتر آشنا شویم.

شهر زیبای دبی، جادوی بی‌نظیر معماری بشر در میان آب های بی‌کران خیلج فارس است.

شهر زیبای لنکاوی یک مجمع الجزایر زیبا در ساحل غربی مالزی است که از 99 جزیره تشکیل شده است. این گوهر گرمسیری گنجینه های پنهانی را در دل خود جای داده است و فرصتی استثنایی برای گذراندن تعطیلات در جنگلهای استوایی و دریای فیروزه ای است.

اگر قصد سفر به تایلند و گذراندن تعطیلات در یکی از افسانه ای ترین مناطق توریستی را دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

این بار سری به اقامتگاه ساحلی Rixos Premium Bodrum در بدروم می زنیم که در فضای اختصاصی بسیار وسیع، پذیرای میهمانان از سرتاسر دنیاست.

کشور گرجستان دارای مناظر طبیعی شگفت انگیز و زیباست و کوه های زیبای قفقاز که مابین دو شهر تفلیش و باتومی قرار دارد، زیبایی شهرهای اصلی آن را دوچندان کرده است.

1
2
3
4