logo

شماره پشتیبانی :85524-021

با اقامت در هتل پنج ستاره AVANI Pattaya Resort -Spa، تعطیلات خود را به یک ماجراجویی در بهشت گرمسیری پاتایا تبدیل کنید.

آیا دسترسی به معروفترین مراکز خرید که زبانزد خاص و عام هستند جزو اولویت های شما در انتخاب محل اقامتتان می باشد؟ آیا قیمت مناسب و در عین حال امکانات کافی نیز برای شما حائز اهمیت است؟ مطالعه این مقاله که در مورد یکی از هتل های با ویژگی های ذکر شده می باشد را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر میخواهید علاوه بر اقامت در هتلی آرام و لوکس، به مراکز تجاری مهم بانکوک هم نزدیک باشید، هتل 5 ستاره Amari Watergate Bangkok میتواند بهترین انتخاب برایتان باشد.

اگر قصد سفر به تایلند و گذراندن تعطیلات در یکی از افسانه ای ترین مناطق توریستی را دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

در صورتیکه قصد دارید به کشور تایلند سفر کرده و در شهر بانکوک اقامت داشته باشید، با ما همراه باشید تا به یکی از بهترین هتل های این شهر سری بزنیم و با آن بیشتر آشنا شویم.

در جنوب شرقی تایلند، شمال شهر کومفاواپی ، دریاچه ای به نام نونگ هان کومفاواپی (Nong Han Kumphawapi) وجود دارد. اما محلی ها آن را "دریای نیلوفرهای قرمز" می نامند.

گشت و گذار در کنار سواحل زیبا و لذت بردن از آب تمیز و گوارای ساحل پاتونگ از محبوب ترین تفریحات مردمان آسیا و اروپا است. یکی از شهرهایی که با داشتن سواحل نابش مورد توجه گردشگران قرار گرفته ساحل زیبای پوکت در کشور تایلند می باشد که مجله گردشگری شاهین گشت به آن سفر کرده و راهنمایی برای سفر به این هتل ساحلی آماده نموده است که پیش از سفر می تواند یار شما باشد.

هتل ایبیس در قلب پاتایا و با فاصله کمی از ساحل قرار دارد. با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید تا شما همراهان را با یکی از بهترین هتل های پاتایا اشنا کنیم.

1