logo

شماره پشتیبانی :85524-021

کشور زیبای کرواسی یکی از بهترین مقاصد گردشگری در دنیاست که در جنوب شرقی اروپا و رو به آب های نیلگون دریای آدریاتیک قرار گرفته است. این کشور آرام و در عین حال مدرن، نسبت به کشورهای دیگر اروپایی، مقصد بسیار ارزانتر و در عین حال جذاب و دیدنی تری می باشد. ما نیز در این مقاله سعی کرده ایم تا بهترین هتل های این کشور را معرفی کنیم.

کشور زیبای کرواسی در جنوب شرقی اروپا و رو به آب های نیلگون دریای آدریاتیک قرار گرفته است. این کشور منحصربفرد و زیبا در همسایگی کشورهای اسلوونی، بوسنی و هرزگوین، مونته نگرو و صربستان قرار گرفته است.

آیا تا کنون نام کشور مونته نگرو را شنیده اید؟ البته عجیب هم نیست اگر نام این کشور را نشنیده باشید. زیرا در گذشته کشور مونته نگرو متعلق به یوگوسلاوی سابق بوده و پس از برگزاری همه پرسی در سال 2006، این کشور کوچک و زیبا به طور رسمی اعلام استقلال کرده است.

جمهوری صربستان در جنوب شرق اروپا و در منطقه بالکان واقع شده و پایتخت آن شهر زیبای بلگراد است که روزگاری زیر سلطه امپراطوری عثمانی بوده است.

به قلب طبیعت روحنواز ویتنام سفر کنید و در شهرهای پرجنب و جوش آن قدم بزنید. یکی از بهترین سفرهای زندگی خود را خلق کنید.

کشور اسپانیا که در جنوب غربی اروپا و رو به آب‌های نیلگون اقیانوس اطلس شمالی قرار گرفته است، قطعاً یکی از زیباترین کشورهای جهان است که بازدید از آن را نباید از دست داد.

روستای بکر و زیبای صراخیه که بر روی آبهای تالاب شادگان معلق است، چشم انداز چنان زیبایی را خلق کرده که هر بیننده ای را محو تماشای خود می کند.

شهر ساحلی بدروم که در قلب آب های نیلگون دریای مدیترانه واقع شده ، تکه ای از بهشت روی زمین است که با مناظر شگفت انگیزش ، شما را محو تماشای زیبایی های خود می کند.

فصلهای سرد سال در ایران، بهترین زمان سفر به شهرهای کویری نظیر [(link)|یزد |http://www.shahingasht.ir/تور-یزد] می‌باشد ،‌ از اینرو این مقاله از پرواز شاهین گشت که به معرفی شهر[(link)|یزد |http://www.shahingasht.ir/تور-یزد] پرداخته را از دست ندهید .

کشور [(link)|ارمنستان | http://www.shahingasht.ir/خرید-اینترنتی-تور-بلیط-ارمنستان-ایروان] بین آذربایجان و ترکیه،‌ در منطقه کوهستانی قفقاز واقع شده است و قدمت تاریخ آن به ۳۰۰۰ پیش از میلاد مسیح برمی‌گردد، از اینرو دارای تاریخ و فرهنگ بسیار غنی است.

1
2
3
4