logo

شماره پشتیبانی :85524-021

با خواندن این مقاله شما را به دوران شیرینی خواهیم برد روزهایی در ماه گرم سال در تابستان با خواهر و برادرامون بالای پشت بام، شب ها را با شمردن ستاره های آسمان صبح می کردیم. مجله گردشگری شاهین گشت قصد دارد اقامتگاه هایی را معرفی کند که اتاق خوابشان فاصله اندکی با ستاره ها دارد.با ما همراه باشید.

با پیشرفت روز به روز تکنولوژی و دنیای دیجیتال، اکثر ارتباطات از قبیل خرید و سرگرمی و... همگی به دنیای دیجیتال بر میگردد. در این مقاله شما را با وب سایت های جذاب و مفید آشنا می کنیم تا در کنار فعالیت های روزانه، زنگ تفریحی مفید برایتان باشد.

پل لاکی نات چین یکی از جذاب ترین و پربازدید ترین پل های جهان است . این پل شگفت انگیز در طراحی معماری و ساخت بنا زبان زد پل های جهان است . پل لاکی نات از فرهنگ چینی ، سنت و معماری جدید ترکیب شده است. در گزارش شبکه سی ان ان این پل، یکی از شگفت انگیزترین پل های جهان است که سالانه جهانگردان و توریست های بسیاری را جلب می کند. با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید.

افرادی در جهان هستند که کتاب خوانی را پیش روی کارهای روزانه خود قرار داده اند و حتی در سفر و به هنگام خواب هم از مطالعه دست برنمی دارند.در این مقاله با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید تا شما دوستداران کتاب و کتاب خوانی را با هتلی شبیه به کتابخانه مدرن، در کشور ژاپن آشنا سازد.

برندهای بزرگی در زمینه تولید لوازم کوهنوردی وجود دارد که کیفیت شان حاصل تجربیات چندین ساله و ارتقاء نسل به نسل محصولات آنهاست. در ادامه با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید.

اگر می خواهید سفری به دنیای فست فود های دل چسب و لذیذ داشته باشید این بار همراه مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید تا شما را با عجیترین و لذیذ ترین پیتزاهای سرتاسر دنیا آشنا سازد.

اگر قصد دارید سفری دل چسب داشته باشید و تجیهیزات کاملی را داشته باشید، باید تمام مواردی که ما به شما خواهیم گفت را در نظر بگیرید و . مطمئنا شما هم دوست دارید از تک تک لحظات سفر لذت ببرید کوله سفر را ببندید و این بار همراه مجله گردشگری شاهین گشت با یک کوله‌بار پر از خاطره‌ی خوب از خانه برگردید.

تقریبا میلیون ها عکس از نیویورک و تغییرات شهری در نیویورک وجود دارد. این شهر از دیرباز با ساختمان های بلند و آسمان خراش هایش به عنوان شهر همیشه بیدار شناخته شده است. کوله سفر را ببندید و این بار همراه مجله گردشگری شاهین گشت به صد سال پیش نیویورک سفر کنیم. عکس هایی که در طول سفر به نیویورک می بینید حاصل دید عکاسان حرفه ای نیست بلکه تمام عکس ها را شهروندان نیویورکی گرفته اند. آرشیو این تصاویر تا مدتی قبل منتشر نشده بود و اولین بار شهرداری شهر در منهتن منتشر کردند. با اینکه خیلی از تصاویر بر اثر جنگ از بین رفته است.

مجله گردشگری شاهین گشت یکی از رؤیایی ترین و رمانتیک ترین سواحل جهان را به شما معرفی کند، جایی که پیوند آسمانی زناشویی زوج ها بر روی آب های زلال اقیانوس هند بسته می شود، مکانی فوق العاده زیبا و باورنکردنی برای برگذاری خاطره انگیز ترین شب.

این جاده پسیج دو گوا ( Passage du Gois ) نام دارد و از جذاب ترین اماکن فرانسه محسوب می شود که در دهه ی اخیر گردشگران را به سوی خود می کشاند. اگر شما هم کنجکاو شدید تا سر از راز این جاده ی در بیاورید با شاهین گشت همراه شوید.

1
2
3
4