logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هزاران جزیره ی اسرارآمیز با درختان نخل و سواحل مرواریدی، به آرامی در آغوش آبهای نیلگون اقیانوس هند قرار گرفته و کشوری به نام مالدیو را تشکیل داده اند که جهانیان را افسون مناظر سحرآمیز خود کرده است.

در قلب اقتصادی ویتنام، علاوه بر گشت و گذار در بهترین بازارها و مراکز خرید شهر هوشی مین، پای در دنیای اسرارآمیز و طبیعت وصف ناپذیر ویتنام نیز خواهید گذاشت. هوشی مین که در امتداد رودخانه سیلگون واقع شده، روزگاری مرکز حکومت ویتنام جنوبی بوده است.

بمبئی، یکی از مهمترین شهرهای غربی هندوستان و پایتخت تجاری این کشور می باشد که در سواحل دریای غرب واقع شده است.

کشور ویتنام رو به آبهای نیلگون دریای جنوبی چین قرار گرفته که با طبیعت بی نظیر خود، بازدیدکنندگان را به وجد می آورد که از این رو درسالهای اخیر بیش از پیش مورد توجه گردشگران قرار گفته است.

سفر به کشور چین، بدون بازدید از پکن هر گز کامل نمی شود زیرا این شهر در عین حال که مدرن و توسعه یافته است، مملو از جاذبه های گردشگری می باشد که بازدید از آنها را نباید از دست داد.

اگر قصد سفر به کلان شهر شانگهای را دارید که مانند جنگلی لبریز از آسمان خراش است، پیشنهاد می کنیم پیش از سفر به این شهر، محل اقامت خود را انتخاب کنید تا کمتر دچار سردرگمی شوید و از زمان حضورتان در شانگهای، به صورت بهینه استفاده کنید. از این جهت در این مقاله به معرفی هتل 5 ستاره Crowne Plaza Shanghai Fudan پرداخته ایم.

چنانچه دنبال بهترین محله های استانبول برای رستورانگردی و چشیدن طعم ناب غذاها و به ویژه کبابهای ترکی هستید، هتل 4 ستاره آدلمار در قلب استانبول را به شما پیشنهاد می کنیم که ضمن ارائه خدمات شایسته، در منطقه ای مملو از بهترین و باکیفیت ترین رستوران های استانبول واقع شده است.

هتل 4 ستاره Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi، در چند قدمی یکی از بهترین سواحل جزیره لنکاوی و در فضایی به وسعت 13 هکتار واقع شده است.

چنانچه قصد سفر به شهر باتومی در گرجستان را دارید، و در عین حال امکانات و خدمات هتل محل اقامتتان برایتان حائز اهمیت می باشد، در این مقاله با ما همراه باشید تا به یکی از بهترین هتل های 4 ستاره شهر باتومی سری بزنیم و با آن بیشتر آشنا شویم.

با اقامت در هتل پنج ستاره AVANI Pattaya Resort -Spa، تعطیلات خود را به یک ماجراجویی در بهشت گرمسیری پاتایا تبدیل کنید.

1
2
3
4