logo

شماره پشتیبانی :85524-021

چنانچه قصد سفر به کشور گرجستان و شهر باتومی را دارید، و در عین حال امکانات و خدمات هتل محل اقامتتان برایتان حائز اهمیت است، در این مقاله با ما همراه باشید تا به یکی از بهترین هتل های 5 ستاره شهر باتومی سری بزنیم و با آن بیشتر آشنا شویم.

شهر زیبای دبی، جادوی بی‌نظیر معماری بشر در میان آب های بی‌کران خیلج فارس است.

اگر قصد سفر به تایلند و گذراندن تعطیلات در یکی از افسانه ای ترین مناطق توریستی را دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

این بار سری به اقامتگاه ساحلی Rixos Premium Bodrum در بدروم می زنیم که در فضای اختصاصی بسیار وسیع، پذیرای میهمانان از سرتاسر دنیاست.

کشور گرجستان دارای مناظر طبیعی شگفت انگیز و زیباست و کوه های زیبای قفقاز که مابین دو شهر تفلیش و باتومی قرار دارد، زیبایی شهرهای اصلی آن را دوچندان کرده است.

اگر قصد سفر به بزرگترین بندر آذربایجان را دارید و شیفته ی معماری جذاب باکو هستید، در این مقاله با ماهمراه باشید تا به یکی از بهترین هتل های 5 ستاره ی باکو سری بزنیم.

بی شک جزیره ی بالی، یکی از بهترین جزایر کشور اندونزی است که در سالهای اخیر به مقصد رویایی گردشگران تبدیل شده است. اما اینبار قصد داریم به بخش جنوبی‌ این جزیره ی شگفت انگیز برویم که تکه ای از بهشت روی زمین است.

در صورتیکه قصد دارید به کشور تایلند سفر کرده و در شهر بانکوک اقامت داشته باشید، با ما همراه باشید تا به یکی از بهترین هتل های این شهر سری بزنیم و با آن بیشتر آشنا شویم.

در بخش معرفی هتلها، این بار به سراغ اقامتگاه ساحلی Pine Bay Holiday Resort میرویم و برایتان از ویژگی های این اقامتگاه مینویسیم. سپس میتوانید با خیالی آسوده و بر حسب علایق و خواسته هایتان، هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آیا دوست دارید اسرار کهکشان ها را زیر سقف یکی از هیجان انگیزترین رصد خانه های جهان کشف کنید؟ با شاهین گشت همراه باشید.

2
3
4
5