logo

شماره پشتیبانی :85524-021

در کشور مالزی و به ویژه شهر کوالالامپور به دلیل اینکه عمده جمعیت مسلمان آن هستند، به راحتی می توان رستوران هایی یافت که غذای حلال سرو می کنند. همانطور که می دانید طبق قوانین اسلامی، غذاهایی حلال می باشند که بدون الکل و گوشت خوک بوده و همچنین به صورت اسلامی ذبح شوند.

آیا دسترسی به معروفترین مراکز خرید که زبانزد خاص و عام هستند جزو اولویت های شما در انتخاب محل اقامتتان می باشد؟ آیا قیمت مناسب و در عین حال امکانات کافی نیز برای شما حائز اهمیت است؟ مطالعه این مقاله که در مورد یکی از هتل های با ویژگی های ذکر شده می باشد را به شما پیشنهاد می کنیم.

مراکز خرید و گردشگری شهر دبی، از جمله دلایل مهم مسافرت به کشور امارات متحده عربی می باشند، از این رو موقعیت مکانی اقامتگاه مسافرین، حائز اهمیت می شود.

شهر زیبای لنکاوی یک مجمع الجزایر زیبا در ساحل غربی مالزی است که از 99 جزیره تشکیل شده است. این گوهر گرمسیری گنجینه های پنهانی را در دل خود جای داده است و فرصتی استثنایی برای گذراندن تعطیلات در جنگلهای استوایی و دریای فیروزه ای است.

قاره آسیا، سرزمین اسرارآمیزی است که هنوز هم بسیاری از مکان های آن بکر هستند و وقایع شگفت انگیزی را در دل خود جای داده که باید آن ها را جستجو و کشف کرد.

اسکاتلند سرزمینی شاد و سرشار از نمادهاست که فستیوال های بین المللی متعددی در آن برگزار می شود. از جمله این فستیوال ها میتوان به جشنواره افسانه ای وایکینگها اشاره کرد.

کمتر جایی را زیباتر از پنانگ در مالزی می‌توان یافت که سفری فراموش نشدنی را رقم بزند. سفر به دنیای اسرارآمیز پنانگ یا همان مروارید آسیای شرقی، شما را محسور خود می‌کند.

جزیره زیبای بالی، تکه ای از بهشت را در دل خود جای داده که نوسا دوا Nusa Dua نام دارد. این روزها رفتن به این بهشت، آرزوی هر گردشگریست.

در سالهای اخیر کشورهای آسیایی به ویژه مالزی، به خاطر مناظر بکر و بی نهایت زیبایشان به لیست مقاصد گردشگران اضافه شده اند.

اگر میخواهید علاوه بر اقامت در هتلی آرام و لوکس، به مراکز تجاری مهم بانکوک هم نزدیک باشید، هتل 5 ستاره Amari Watergate Bangkok میتواند بهترین انتخاب برایتان باشد.

2
3
4
5