logo

شماره پشتیبانی :85524-021

روز 23 آبان ماه 96 افزایش قابل توجه تقاضا برای سفر به استان‌های زلزله ‌زده شایعه ‌ای را در فضای مجازی به وجود آورد که از افزایش قابل توجه قیمت بلیت هواپیما حکایت می‌کرد .

در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌ بار زمین ‌لرزه در غرب کشور که باعث جان‌ باختن و زخمی شدن جمعی از هم ‌میهنان عزیز شد .

طبق بند ح از ماده ۳۷ قانونی به نام قانون «احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور» ، روز هشتم ربیع‌الاول به‌مناسبت سال‌ روز شهادت امام حسن‌ عسکری و آغاز امامت حضرت‌مهدی ، تعطیل رسمی اعلام شده است.

برای انجام مناسک زیارتی کربلا و نیاز به راه برگشت از آن و اطلاع از مسیر های بازگشت طبق روال هرساله در راه بازگشت از اربعین ، برای رفتن به مهران ، کاظمین یا بغداد ، باید از گاراژ بغداد ماشین کرایه کرد .

گزارش های مشاهده شدن سفینه فضایی و موجودات فضایی در رزول در نیومکزیکو روی داد . این داستان با سقوط یک شیء ناشناخته شروع شد و خیلی زود به داستان های تخیلی تبدیل شد .

معاون رییس‌ جمهور اطلاع داد پروژه لغو ویزای ایران هدفمند می‌شود و تمرکز بر روی کشورهایی خواهد بود که لغو ویزا با آن‌ها به ورود بیشتر گردشگر منجر شود .

ویتامین c. برای کوتاه کردن طول دوره سرماخوردگی و آنفلوآنزا بهترین راه حل است . غذایی سرشار از زینک منجر به کاهش علائم این بیماری‌ها و تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود .

خوردن پوست بسیاری از میوه‌ها فواید بیشتری برای بدن دارد ، به دلیل آنکه بخش زیادی از ویتامین‌ها و مواد مغذی در پوستشان نهفته است .

بیرانوند بر این باور است که خدمت سربازی اش به علت داشتن 2 فرزند خیلی زود تمام می شود و به پرسپولیس بازمی گردد .

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در ابتدای سال 2017 ، در چین افتتاح شد . تا مشکلات حمل و نقل را در Xiamen چین کاهش دهد .

1
2
3
4