logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتل ترسناک دلقک ها در وسط بیابان نوادا قرار دارد این هتل دارای فضای رعب انگیزی ست به طوری که به هر کجا که پا می گذارید یک عروسک دلقک به شما زل زده و در حال لبخند زدن است.

در آمستردام تغییر کاربری زندان ها به هیچ وجه عجیب نیست . حدود دو دهه است که تعداد زندانیان درآمستردام به قدری کاهش یافته است که بسیاری از زندان ها خالی هستند .

علاقمندان پرشورو نشاط به ورزش فوتبال در کشورعزیزمان ، به طور ویژه در انتظار آغازجام جهانی فوتبال 2018 در کشور زیبای روسیه هستند ، که برای تماشای رقابت های فوق العاده بین تیم های دست اول جهانی و درخشش کمابیش قابل پیش بینی تیم ملی کشورمان ایران را در این مسابقات لحظه شماری می کنند.

برای دیدن مرداب هسل از جاده چالوس وارد شوید ، دل به جنگل های انبوهش بزنید. این مرداب در ۱۰ کیلومتری جنوب غربی چالوس و ۱۵ کیلومتری شمال غربی مرزن آباد ، جنگل سرسبز و زیبایش قرار گرفته است.

یکی از بهترین هتل های مشهد، هتل آپارتمان سه ستاره حیات شرق می باشد که بی اغراق با خدمات و امکانات کامل و مناسب با هتل های پنج ستاره رقابت میکند و همچنین لحظاتی خوش را برای مسافران حرم رضوی فراهم می نماید.

دو هفته بعد از خيز بازار ارز، با تلاش بانک مرکزی و عرضه ارز از سوی صرافی ها، بازار ارز به آرامش رسید.

کاخ سفید در بیانیه رسمی خود، اشتباه رئیس جمهور آمریکا را اصلاح کرد.

با افزایش قیمت دلار برخی از صرافی ها قیمت این ارز خارجی را از تابلو حذف کردند. برخی از صرافی‌ها هم برای فروش اقدام به ثبت نام و تشکیل صف کردند.

آثار موزه تاریخ ارمنستان به ایران منتقل شد که این آثار طی روز های آینده در ایران به نمایش در می آید. مطمئنا این آثار علاقمندان زیادی دارند که آنها را برای بازدید به موزه ملی ایران خواهند کشاند.

پلیس برای رعایت حقوق شهروندی و متهمان ، امکان نظارت مستقیم بر تحت نظرگاه‌ها و پاسگاه‌های انتظامی را از طریق دوربین‌های نظارتی فراهم کرده است.

1
2
3
4