logo

شماره پشتیبانی :85524-021

از جمله بزرگترین و محبوب ترین شهربازی های دنیا، دیزنی لند است. این محبوبیت موجب شده تا مسئولان ایران به ساخت دیزنی لند در کیش اقدام نمایند.

طبق گفته ی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، این استان به دلیل جذابیت های فراوان آبان ماه سال 96 میزبان اولین تور گردشگران خارجی می باشد.

یک شرکت معماری قصد ساخت یک سازه ی زیبا با ارتفاع 45 متری را دارد این سازه در یک جنگل محافظت شده در دانمارک به قصد مشاهده ی مسیر ساخته می شود. این طرح هم اکنون در مرکز تفریحی Camp Adventure در منطقه «کلوسترز اسکوو» در حال اجراست.

چنانچه شما نیز مطلع هستید میوه ی خیار علاوه بر ارزش غذایی بسیار بالا، دارای فواید زیادی نظیر برطرف کردن پف چشم و التیام پوست می باشد.

هر ساله در بازار تبریز ، از هفتم ماه محرم به مدت یک هفته حجره های بازار بسته می شود. این رسم تعطیلی به دلیل برگزاری مراسم عزاداری در این منطقه می باشد.

رئیس پلیس تهران اعلام کرد: افرادی که بخواهند به هر نحوی، موجب ایجاد وهن در عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) شوند به شدت برخورد می‌ شود.

کاخ ها و موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در روزهای 8 و 9 مهر ماه مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل می باشد.

به مناسبت روز جهانی گردشگری، بازدید از موزه‌ها و اماکن تاریخی تحت نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در روز پنجم مهرماه رایگان شد.

دریاچه گهر لرستان از دریاچه های زیبا ی این استان است که ورود به این دریاچه تا 15 خرداد سال 97 ممنوع میباشد.

چهارشنبه شب در نتیجه برخورد یک پرنده با ایرباس ۳۲۰ پرواز تفلیس- تهران دماغه هواپیما آسیب دید و هواپیما مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی(ره) شد.

2
3
4
5