logo

شماره پشتیبانی :85524-021

ریه ها دارای سیستم دفاعی طبیعی هستند . که از آلودگی ها و میکروب ها محافظت می کند . برای پیشگیری از تمامی بیماری های ریوی این سیستم ایمنی تنها کافی نیست .

لندن برای مبارزه با آلودگی هوا تصمیم گرفته است که اتوبوس‌هایی تولید کند که سوخت آن ها با قهوه باشد .

دو ربات انسان ‌نما که از فناوری هوش مصنوعی بهره می ‌بردند به دلیل مکالمات عجیب و غریبی که تنها خودشان متوجه آن می‌شدند ، شرکت فیسبوک مکالمات این دو را از کار انداخت .

زمین ‌لرزه‌ ای به قدرت 6.3 در مقیاس ریشتر بامداد شنبه منطقه‌ مرزی در جنوب غرب چین ، میان چین و هند را لرزاند.

در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌ بار زمین ‌لرزه در غرب کشور که باعث جان‌ باختن و زخمی شدن جمعی از هم ‌میهنان عزیز شد .

طبق بند ح از ماده ۳۷ قانونی به نام قانون «احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور» ، روز هشتم ربیع‌الاول به‌مناسبت سال‌ روز شهادت امام حسن‌ عسکری و آغاز امامت حضرت‌مهدی ، تعطیل رسمی اعلام شده است.

برای انجام مناسک زیارتی کربلا و نیاز به راه برگشت از آن و اطلاع از مسیر های بازگشت طبق روال هرساله در راه بازگشت از اربعین ، برای رفتن به مهران ، کاظمین یا بغداد ، باید از گاراژ بغداد ماشین کرایه کرد .

گزارش های مشاهده شدن سفینه فضایی و موجودات فضایی در رزول در نیومکزیکو روی داد . این داستان با سقوط یک شیء ناشناخته شروع شد و خیلی زود به داستان های تخیلی تبدیل شد .

معاون رییس‌ جمهور اطلاع داد پروژه لغو ویزای ایران هدفمند می‌شود و تمرکز بر روی کشورهایی خواهد بود که لغو ویزا با آن‌ها به ورود بیشتر گردشگر منجر شود .

ویتامین c. برای کوتاه کردن طول دوره سرماخوردگی و آنفلوآنزا بهترین راه حل است . غذایی سرشار از زینک منجر به کاهش علائم این بیماری‌ها و تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود .

1
2
3
4