logo

شماره پشتیبانی :85524-021

مدیر کل موزه های کشور از برگزاری نمایشگاه موزه لوور و از نمایش آثار این موزه در ایران خبر داد.

یکی از بهترین هتل های مشهد، هتل آپارتمان سه ستاره حیات شرق می باشد که بی اغراق با خدمات و امکانات کامل و مناسب با هتل های پنج ستاره رقابت میکند و همچنین لحظاتی خوش را برای مسافران حرم رضوی فراهم می نماید.

مدیر عامل آژانس هواپیمایی شاهین گشت از گارانتی مجموعه هتل های کیش از ابتدای تیرماه سال 96 خبر داد.

هتل لوتوس کیش یکی از هتل های 3 ستاره خوب کیش است که معماری آن با الهام از بناهای دوره هخامنشی بوده است.

در حال حاضر ما با ذهن و روح مشتریان سروکار داریم، اینکه مشتریان ما احساس آرامش کنند و اینکه به‌راحتی می‌توانند خدمات را خریداری کنند و اگر در مواقعی مشکلی پیش آمد کارشناسان آموزش‌دیده و مجرب آن شرکت می‌توانند به‌آسانی مشکلات را هموار کنند.

آژانس هواپیمایی پرواز شاهین گشت ، در گذشت بازیگر محبوب سینما و تلویزیون عارف لرستانی را به جامعه هنری و خانواده اش تسلیت گفت.

برای ما ایرانی‌ها نام شهر گوانگجو چین با نام نمایشگاه Canton Fair (نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی و واردات چین) عجین شده است. از آنجایی که بیشتر صنایع و کارخانجات چین در جنوب این کشور واقع شده، شهر گوانگجو به‌عنوان قطب نمایشگاهی و صنعتی کشور چین برگزیده شده است.

مراسم جشن پایان سال کارکنان شاهین گشت با حضور مدیران ارشد (چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه) در محل سالن همایش شاهین گشت برگزار شد.

هموطنانی که قصد سفر به خارج از کشور در ایام نوروز را دارند، از دفاتر و شرکت های مجاز و معتبر تور و بلیت مورد نیاز خود را تهیه کنند و مواظب افراد سودجو باشند.

در ایام نوروز اکثر مکان های عمومی از جمله مراکز اقامتی - تفریحی و هتل ها وای فای رایگان در اختیار مسافران نوروزی قرار می دهند. در اینجا تیم خبری شاهین گشت توصیه هایی را در رابطه با دام های اینترنت رایگان در اختیار شما قرار می دهد تا[(link)|سفری ایمن|http://www.shahingasht.ir/]و خاطره انگیز را در سال چدید داشته باشید.

2
3
4
5