logo

شماره پشتیبانی :85524-021

غذاها از مهمترین و جذاب ترین بخش های گردش و سفر هستند. این گستردگی و اهمیت تا آنجایی پیشرفت کرده که غذاها و خوراکی ها خود به جاذبه ی گردشگری بدل شده اند

مرد ایرانی قصد داشت با خطوط هوایی «ایر آسیا» در مسیر انتقالی از کوالالامپور به هلند سفر کند و به اتهام استعمال دخانیات در دستشویی هواپیما به دو روز زندان و دو هزار و 500 رینگیت (حدود 590 دلار) جریمه نقدی محکوم شد.

در مراسم تودیع رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از طرف اسحاق جهانگیری - معاون اول رئیس جمهوری؛ به زهرا احمدی پور یک تابلو پارچه «زربفت» هدیه داده شد. هدیه‌ای که مجری این مراسم نیز با جمله «هدیه‌ای با ارزش» توصیف کرد.

24 لغایت 26 شهریور ماه سال جاری، نمایشگاه حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در حکمی علی‌اصغر مونسان را به عنوان «معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» منصوب کرد.

به گزارش کانال خبری هواپیمایی ماهان و مرکز هواوفضا، باتوجه به کمبود ناوگان هما و انصراف هواپیمایی سعودی از بخش اعظمی از پروازهای حج، بعضی از پروازهای هواپیمایی قشم تا اطلاع ثانوی با پرواز های هواپیمایی_ماهان انجام میگردد.

یکی از مشکلات زندگی های شهری امروزی، مشکل «پوکی استخوان» است که طیف زیادی از اقشار مختلف مردم به‌ویژه زنان را درگیر خود کرده است. در ادامه طرز تهیه معجونی که در درمان پوکی استخوان بسیار نافع است میپردازیم.

آمار و ارقام حاکی از این است که یک میلیون ایرانی در 6 ماه گذشته به ترکیه سفر کردند

روزنامه های تهران، پیام روحانی و سلفی نمایندگان داستان این روزهای رسانه های داخل و خارج شد.

شرکت‌ هتل‌های زنجیره‌ای "ایزی‌هتل" گفته است در ایران هتل می‌سازد.در این مطلب خواندنی از شما دعوت می کنیم تا همراه شاهین گشت باشید.

2
3
4
5