logo

شماره پشتیبانی :85524-021

در آمستردام تغییر کاربری زندان ها به هیچ وجه عجیب نیست . حدود دو دهه است که تعداد زندانیان درآمستردام به قدری کاهش یافته است که بسیاری از زندان ها خالی هستند .

علاقمندان پرشورو نشاط به ورزش فوتبال در کشورعزیزمان ، به طور ویژه در انتظار آغازجام جهانی فوتبال 2018 در کشور زیبای روسیه هستند ، که برای تماشای رقابت های فوق العاده بین تیم های دست اول جهانی و درخشش کمابیش قابل پیش بینی تیم ملی کشورمان ایران را در این مسابقات لحظه شماری می کنند.

کاخ سفید در بیانیه رسمی خود، اشتباه رئیس جمهور آمریکا را اصلاح کرد.

آثار موزه تاریخ ارمنستان به ایران منتقل شد که این آثار طی روز های آینده در ایران به نمایش در می آید. مطمئنا این آثار علاقمندان زیادی دارند که آنها را برای بازدید به موزه ملی ایران خواهند کشاند.

یک شرکت معماری قصد ساخت یک سازه ی زیبا با ارتفاع 45 متری را دارد این سازه در یک جنگل محافظت شده در دانمارک به قصد مشاهده ی مسیر ساخته می شود. این طرح هم اکنون در مرکز تفریحی Camp Adventure در منطقه «کلوسترز اسکوو» در حال اجراست.

یک منبع آگاه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراداخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر ‏سرگردانی مسافران ایرانی درفرودگاه صربستان را کذب اعلام کرد و گفت: همه شهروندان ایرانی که با هدف گردشگری و تجاری به صربستان سفر کرده اند بدون هیچ مشکلی وارد این کشور شدند.

نمایشگاه بزرگ فرهنگی راه ابریشم برای کشورهایی که در این حوزه قرار دارند در شهر پکن پایتخت چین و با حضور جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.

به تازگی در این فرودگاه با شبیه‌سازی انجام شده به مسافران این اجازه را می‌دهند که آب و هوای کشور مقصد خود را احساس کنند.

پرطرفدارترین شهر تایلند پاتایا می باشد. این شهر در خلیج تایلند قرار دارد. در پاتایا سبک زندگی به سرعت در حال تغییر است و در هیچ جای دنیا چنین سبک زندگی را نمی توانید پیدا کنید.

در هنگ کنگ به دلیل ازدحام شدید جمعیت و کمبود جا در روی زمین، صنعت آپارتمان سازی بسیار رایج است و در تمامی سطح این جزیره که در جنوب چین واقع شده شاهد برج های سر به فلک کشیده هستیم.

1
2
3
4