logo

شماره پشتیبانی :85524-021

۳۱ مارس که معادل با ۱۱ فروردین می باشد در صورتی که شرایط آب و هوای مساعد باشد، علاقه مندان به کهکشان و فضا میتوانند منظره ای حیرت انگیز با نام ماه آبی یا blue moon را مشاهده کنند.

شرکت های خدمات اینترنتی در بالی، در روز ۱۷ مارس، به مناسبت سال نو و همزمان با روز Nyepi بر روی تقویم های بالیانی، سرویس دهی اینترنتی به گوشی تلفن های همراه را به مدت ۲۴ ساعت قطع می کنند.

چین برای مقابله با مشکل آلودگی هوا در بسیاری از شهرهای بزرگ خود، روشی جدید ابداع کرده است.

36 شرکت ایرانی در نمایشگاه گردشگری برلین که از 17 تا 20 اسفند در آلمان برپاست، در غرفه‌ای به مساحت 1180 مترمربع حضور دارند.

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از صدور اولین کارت‌ ارزی خروج از ایران برای معاون اول رئیس‌جمهور خبر داد.

سامسونگ در جریان رویداد کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ بارسلون از اولین تجهیزات و بسته های تجاری شبکه اینترنت FWA ۵G رونمایی کرد.

۴۷۰EX-AI بیشتر برای مبتدیان و افراد علاقه‌مند به عکاسی طراحی شده است تا بتوانند با کمک آن زاویه صحیح تابش نور فلاش را به صورت اتوماتیک تنظیم نمایند.

محققان با استفاده از نوعی اوریگامی موفق به ساخت رباتی شده اند که مانند کرم بر روی زمین می خزد و یکی از کاربردهای بالقوه آن در پزشکی است.

حدود ۱۷ هزار و ۵۰۰ نسخه چاپی در کنار ۵۹۰ نسخه خطی، ۱۵۰ نشریه و حدود ۵۰ نقشه به عنوان مجموعه‌ای از ادبیات فارسی در کتابخانه دولتی باواریا نگهداری می‌شود که مجموعه‌ای بی‌نظیر است.

در استرالیا منطقه ای از غرب این کشور قله هایی کوتاه و بلند از جنس آهک وجود دارد که در پارک ملی نامبونگ در نزدیک به شهر سروانتس cervantes قرار دارد .

1
2
3
4