logo

شماره پشتیبانی :85524-021

کاخ سفید در بیانیه رسمی خود، اشتباه رئیس جمهور آمریکا را اصلاح کرد.

آثار موزه تاریخ ارمنستان به ایران منتقل شد که این آثار طی روز های آینده در ایران به نمایش در می آید. مطمئنا این آثار علاقمندان زیادی دارند که آنها را برای بازدید به موزه ملی ایران خواهند کشاند.

یک شرکت معماری قصد ساخت یک سازه ی زیبا با ارتفاع 45 متری را دارد این سازه در یک جنگل محافظت شده در دانمارک به قصد مشاهده ی مسیر ساخته می شود. این طرح هم اکنون در مرکز تفریحی Camp Adventure در منطقه «کلوسترز اسکوو» در حال اجراست.

یک منبع آگاه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراداخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر ‏سرگردانی مسافران ایرانی درفرودگاه صربستان را کذب اعلام کرد و گفت: همه شهروندان ایرانی که با هدف گردشگری و تجاری به صربستان سفر کرده اند بدون هیچ مشکلی وارد این کشور شدند.

نمایشگاه بزرگ فرهنگی راه ابریشم برای کشورهایی که در این حوزه قرار دارند در شهر پکن پایتخت چین و با حضور جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.

به تازگی در این فرودگاه با شبیه‌سازی انجام شده به مسافران این اجازه را می‌دهند که آب و هوای کشور مقصد خود را احساس کنند.

پرطرفدارترین شهر تایلند پاتایا می باشد. این شهر در خلیج تایلند قرار دارد. در پاتایا سبک زندگی به سرعت در حال تغییر است و در هیچ جای دنیا چنین سبک زندگی را نمی توانید پیدا کنید.

در هنگ کنگ به دلیل ازدحام شدید جمعیت و کمبود جا در روی زمین، صنعت آپارتمان سازی بسیار رایج است و در تمامی سطح این جزیره که در جنوب چین واقع شده شاهد برج های سر به فلک کشیده هستیم.

سفر به کشورهای مختلف راهی عالی برای گذراندن تعطیلات و اوغات فراغت است اما بعضی از شهرها مثل شهرهای معروف و توریستی نیستند که جذابیت زیادی برای سفر داشته باشند.

در میان زائرانی که امسال از کشورهای مختلف وارد سرزمین وحی شده اند، یک بانوی اهل اندونزی پیرترین زائر محسوب می شود.

1
2
3
4