logo

شماره پشتیبانی :85524-021

نخست وزیر استرالیا از دستگیری یک تیم 4 نفره تروریستی و خنثی‌سازی عملیات انفجار هواپیمای مسافربری در سیدنی خبر داد.

خرید در روسیه برای همه و در هر سطح و سبکی امکان پذیر می باشد. طیف گسترده ای از محصولات را میتوان در بازارهایی در فضای باز، مراکز خرید، مغازه های محلی و فروشگاه های زنجیره ای مشاهده و خریداری کرد.

بارش شدید تگرگ به اندازه توپ تنیس در چندین منطقه از استان تروئل واقع در شمال شرقی‌ اسپانیا به شیشه و بدنه یکصد خودرو و همچنین سقف بسیاری از منازل آسیب جدی رساند.

به دنبال رده بندی قدرتمندترین پاسپورت های جهان گفته شده که شهروندان آلمان به لحاظ برخورداری از امکان سفری آسان و ارزان به دیگر کشورها بدون نیاز به ویزا، قویترین پاسپورت جهان را دارند.

اگر در حال مصرف داروهای شیمیایی هستید یا به دلیل بیماری نباید اقدام به باروری کنید، از مصرف یک نوع خاص از بستنی اجتناب کنید.

فرودگاه‌ها در ایالت‌های مختلف آمریکا برای کاهش استرس مسافران از اسب‌های مینیاتوری، دلقک‌ها و خوراکی‌های متنوع استفاده می کنند.

محققان موفق به طراحی پله‌هایی شدند که با ذخیره‌سازی انرژی افراد در زمان پایین آمدن، کار را برای بالا رفتن راحت‌تر می‌کنند.

شهر تاریخی یزد، به عنوان نخستین شهر تاریخی ایران و بیست‌ودومین اثر تاریخی کشور در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

پس از لغو روادید برای ورود اتباع اندونزی به ایران، تعداد گردشگرانی که از این کشور جنوب شرق آسیا به ایران سفر می‌کنند، به طور قابل توجهی افزایش داشته است.

نبش قبر کردن اجساد در ماه آگوست، از مراسم مذهبی روستای توراجا اندونزی است و ماننه نام دارد. در این مراسم اجساد شسته و با پوشاندن لباس نو آراسته میشوند،و در روستا گردانده میشوند!

2
3
4
5