logo

شماره پشتیبانی :85524-021

اینستاگرام با اضافه کردن قابلیت جدید activity status به اپلیکیشن اندرویدی و آی‌اواس خود باعث شده تا با مراجعه به بخش دایرکت بتوانید آخرین زمان فعالیت کسانی را که به آن‌ها پیام داده‌اید در زیر نام کاربری‌شان مشاهده کنید.

امسال درنمایشگاه CES یک گوی برفی ارائه شده است که این گوی قادر به نمایش فیلم و خلق یک دنیای مجازی می باشد.

طبق گفته ی محمد محب خدایی، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ،امسال نمایشگاه گردشگری با هدف معرفی جاذبه های گردشگری کشور برگزار می شود.

مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه در حضور تعداد زیادی از بزرگان فوتبال جهان برگزار شد .

در اثر فوران کوه آتشفشان آگونگ ، دود غلیظی که شرق و جنوب شرقی جزیره بالی را در برگرفته بود موجب شد فرودگاه اصلی این جزیره بسته شود .

لندن برای مبارزه با آلودگی هوا تصمیم گرفته است که اتوبوس‌هایی تولید کند که سوخت آن ها با قهوه باشد .

دو ربات انسان ‌نما که از فناوری هوش مصنوعی بهره می ‌بردند به دلیل مکالمات عجیب و غریبی که تنها خودشان متوجه آن می‌شدند ، شرکت فیسبوک مکالمات این دو را از کار انداخت .

برای انجام مناسک زیارتی کربلا و نیاز به راه برگشت از آن و اطلاع از مسیر های بازگشت طبق روال هرساله در راه بازگشت از اربعین ، برای رفتن به مهران ، کاظمین یا بغداد ، باید از گاراژ بغداد ماشین کرایه کرد .

گزارش های مشاهده شدن سفینه فضایی و موجودات فضایی در رزول در نیومکزیکو روی داد . این داستان با سقوط یک شیء ناشناخته شروع شد و خیلی زود به داستان های تخیلی تبدیل شد .

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در ابتدای سال 2017 ، در چین افتتاح شد . تا مشکلات حمل و نقل را در Xiamen چین کاهش دهد .

2
3
4
5