logo

شماره پشتیبانی :85524-021

سفر به کشور چین، بدون بازدید از پکن هر گز کامل نمی شود زیرا این شهر در عین حال که مدرن و توسعه یافته است، مملو از جاذبه های گردشگری می باشد که بازدید از آنها را نباید از دست داد.

در کشور مالزی و به ویژه شهر کوالالامپور به دلیل اینکه عمده جمعیت مسلمان آن هستند، به راحتی می توان رستوران هایی یافت که غذای حلال سرو می کنند. همانطور که می دانید طبق قوانین اسلامی، غذاهایی حلال می باشند که بدون الکل و گوشت خوک بوده و همچنین به صورت اسلامی ذبح شوند.

شهر زیبای لنکاوی یک مجمع الجزایر زیبا در ساحل غربی مالزی است که از 99 جزیره تشکیل شده است. این گوهر گرمسیری گنجینه های پنهانی را در دل خود جای داده است و فرصتی استثنایی برای گذراندن تعطیلات در جنگلهای استوایی و دریای فیروزه ای است.

قاره آسیا، سرزمین اسرارآمیزی است که هنوز هم بسیاری از مکان های آن بکر هستند و وقایع شگفت انگیزی را در دل خود جای داده که باید آن ها را جستجو و کشف کرد.

اسکاتلند سرزمینی شاد و سرشار از نمادهاست که فستیوال های بین المللی متعددی در آن برگزار می شود. از جمله این فستیوال ها میتوان به جشنواره افسانه ای وایکینگها اشاره کرد.

در سالهای اخیر کشورهای آسیایی به ویژه مالزی، به خاطر مناظر بکر و بی نهایت زیبایشان به لیست مقاصد گردشگران اضافه شده اند.

بی شک جزیره ی بالی، یکی از بهترین جزایر کشور اندونزی است که در سالهای اخیر به مقصد رویایی گردشگران تبدیل شده است. اما اینبار قصد داریم به بخش جنوبی‌ این جزیره ی شگفت انگیز برویم که تکه ای از بهشت روی زمین است.

آیا دوست دارید اسرار کهکشان ها را زیر سقف یکی از هیجان انگیزترین رصد خانه های جهان کشف کنید؟ با شاهین گشت همراه باشید.

پهناورترین کشور جهان، یکی از زیباترین و باشکوه ترین کشورهای جهان نیز می باشد. این کشور، در روزگاران قدیم، سرزمین قدرتمندترین مردمان کره ی زمین بوده است که هزاران حادثه ی پر تلاطم و افسانه های باورنکردنی را در دل خود جای داده است.

طبیعت همیشه نوازش دهنده ی روح آدمی است و با جلوه های جادویی اش آرامش را به انسان ها هدیه می دهد. مقصدمان طبیعت مالزی است، با ما همراه باشید.

1
2
3
4