logo

شماره پشتیبانی :85524-021

کشور همسایه جمهوری آذربایجان که در وهله اول یادآور موسیقی دلنشین آذری است، علاوه بر فرهنگ و هنر غنی خود، کشوری رو به توسعه با سازه های مدرن نیز می باشد که آن را به مقصدی مناسب برای گذراندن تعطیلات تبدیل می کند.

جزایر شگفت انگیز بالی با سواحل طلایی و مناظر بی نظیر خود، می تواند خالق بهترین سفرهای زندگی هر انسانی باشد.

قطعا گذراندن تعطیلات در کشور مالزی و به ویژه جزیره کوچک لنگاوی می تواند یکی از بهترین سفرهای زندگیتان باشد که یکی از مهمترین عوامل آن، اقامت در هتل مناسب می باشد. با ما همراه باشید تا با یکی از بهترین هتل های این بهشت کوچک آشنا شویم.

شهر ساحلی آنتالیا با سواحل زیبا و تمیز خود در کنار امکانات بی نظیری که مهیا کرده، هر ساله میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیاست. در این مقاله به معرفی یکی از بهترین هتل های 5 ستاره آنتالیا در ساحل معرروف لارا خواهیم پرداخت.

مسافرینی که قصد سفر به پکن را دارند، به خوبی می دانند که این شهر سه هزار ساله، دومین شهر پر جمعیت چین است. بنابراین در انتخاب محل اقامتشان دقت به خرج می دهند.

در قلب اقتصادی ویتنام، علاوه بر گشت و گذار در بهترین بازارها و مراکز خرید شهر هوشی مین، پای در دنیای اسرارآمیز و طبیعت وصف ناپذیر ویتنام نیز خواهید گذاشت. هوشی مین که در امتداد رودخانه سیلگون واقع شده، روزگاری مرکز حکومت ویتنام جنوبی بوده است.

بمبئی، یکی از مهمترین شهرهای غربی هندوستان و پایتخت تجاری این کشور می باشد که در سواحل دریای غرب واقع شده است.

کشور ویتنام رو به آبهای نیلگون دریای جنوبی چین قرار گرفته که با طبیعت بی نظیر خود، بازدیدکنندگان را به وجد می آورد که از این رو درسالهای اخیر بیش از پیش مورد توجه گردشگران قرار گفته است.

اگر قصد سفر به کلان شهر شانگهای را دارید که مانند جنگلی لبریز از آسمان خراش است، پیشنهاد می کنیم پیش از سفر به این شهر، محل اقامت خود را انتخاب کنید تا کمتر دچار سردرگمی شوید و از زمان حضورتان در شانگهای، به صورت بهینه استفاده کنید. از این جهت در این مقاله به معرفی هتل 5 ستاره Crowne Plaza Shanghai Fudan پرداخته ایم.

چنانچه دنبال بهترین محله های استانبول برای رستورانگردی و چشیدن طعم ناب غذاها و به ویژه کبابهای ترکی هستید، هتل 4 ستاره آدلمار در قلب استانبول را به شما پیشنهاد می کنیم که ضمن ارائه خدمات شایسته، در منطقه ای مملو از بهترین و باکیفیت ترین رستوران های استانبول واقع شده است.

1
2
3
4