logo

شماره پشتیبانی :85524-021

اگر قصد سفر به تایلند و گذراندن تعطیلات در یکی از افسانه ای ترین مناطق توریستی را دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

این بار سری به اقامتگاه ساحلی Rixos Premium Bodrum در بدروم می زنیم که در فضای اختصاصی بسیار وسیع، پذیرای میهمانان از سرتاسر دنیاست.

کشور گرجستان دارای مناظر طبیعی شگفت انگیز و زیباست و کوه های زیبای قفقاز که مابین دو شهر تفلیش و باتومی قرار دارد، زیبایی شهرهای اصلی آن را دوچندان کرده است.

اگر قصد سفر به بزرگترین بندر آذربایجان را دارید و شیفته ی معماری جذاب باکو هستید، در این مقاله با ماهمراه باشید تا به یکی از بهترین هتل های 5 ستاره ی باکو سری بزنیم.

در صورتیکه قصد دارید به کشور تایلند سفر کرده و در شهر بانکوک اقامت داشته باشید، با ما همراه باشید تا به یکی از بهترین هتل های این شهر سری بزنیم و با آن بیشتر آشنا شویم.

در بخش معرفی هتلها، این بار به سراغ اقامتگاه ساحلی Pine Bay Holiday Resort میرویم و برایتان از ویژگی های این اقامتگاه مینویسیم. سپس میتوانید با خیالی آسوده و بر حسب علایق و خواسته هایتان، هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هتل نووتل Novotel در مرکز تجاری مسکو سیتی Moscow City و در منطقه ی Presnensky واقع شده است که یکی از مناطق مهم و اصلی شهر مسکو محسوب میشود.

هتل 5 ستاره Angleterre در قلب شهر سنت پترزبورگ واقع شده است. کمتر هتلی را در سنت پترزبورگ میتوان یافت که دارای چنین موقعیت مکانی مناسبی باشد و بازدید از شهر را سهولت ببخشد.

انتخاب اقامتگاه مناسب و استثنائی برای داشتن یک سفر به یادماندنی یکی از المان های اصلی سفر در نظر گرفته می شود. می توان با کمی جستجو در سایت های نظیر بوکینگ هتل های مورد تایید مسافران را پیدا کرد و نهایت لذت را در طول اقامت در سفر برد.با ما همراه باشید.

شهر توریستی تاریخی سنت پترزبورگ با بیش از ۲۰۰ موزه ی شگفت انگیز، به شهر موزه ها و کاخ های افسانه ای شهرت جهانی دارد. از بزرگترین موزه دنیا، ارمیتاژ تا کاخ پترگوف و آرامگاه تزارهای روسیه که روزی مهد قدرت بوده اند، در این شهر واقع شده است که با وجود جنگها و انقلابها، هنوز هم باصلابت و استوار ایستاده.

1
2
3
4