logo

شماره پشتیبانی :85524-021

لندن برای مبارزه با آلودگی هوا تصمیم گرفته است که اتوبوس‌هایی تولید کند که سوخت آن ها با قهوه باشد .

دو ربات انسان ‌نما که از فناوری هوش مصنوعی بهره می ‌بردند به دلیل مکالمات عجیب و غریبی که تنها خودشان متوجه آن می‌شدند ، شرکت فیسبوک مکالمات این دو را از کار انداخت .

زمین ‌لرزه‌ ای به قدرت 6.3 در مقیاس ریشتر بامداد شنبه منطقه‌ مرزی در جنوب غرب چین ، میان چین و هند را لرزاند.

روز 23 آبان ماه 96 افزایش قابل توجه تقاضا برای سفر به استان‌های زلزله ‌زده شایعه ‌ای را در فضای مجازی به وجود آورد که از افزایش قابل توجه قیمت بلیت هواپیما حکایت می‌کرد .

در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌ بار زمین ‌لرزه در غرب کشور که باعث جان‌ باختن و زخمی شدن جمعی از هم ‌میهنان عزیز شد .

طبق بند ح از ماده ۳۷ قانونی به نام قانون «احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور» ، روز هشتم ربیع‌الاول به‌مناسبت سال‌ روز شهادت امام حسن‌ عسکری و آغاز امامت حضرت‌مهدی ، تعطیل رسمی اعلام شده است.

برای انجام مناسک زیارتی کربلا و نیاز به راه برگشت از آن و اطلاع از مسیر های بازگشت طبق روال هرساله در راه بازگشت از اربعین ، برای رفتن به مهران ، کاظمین یا بغداد ، باید از گاراژ بغداد ماشین کرایه کرد .

گزارش های مشاهده شدن سفینه فضایی و موجودات فضایی در رزول در نیومکزیکو روی داد . این داستان با سقوط یک شیء ناشناخته شروع شد و خیلی زود به داستان های تخیلی تبدیل شد .

معاون رییس‌ جمهور اطلاع داد پروژه لغو ویزای ایران هدفمند می‌شود و تمرکز بر روی کشورهایی خواهد بود که لغو ویزا با آن‌ها به ورود بیشتر گردشگر منجر شود .

ویتامین c. برای کوتاه کردن طول دوره سرماخوردگی و آنفلوآنزا بهترین راه حل است . غذایی سرشار از زینک منجر به کاهش علائم این بیماری‌ها و تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود .

1
2
3
4