logo

شماره پشتیبانی :85524-021

پرواز ۵ صبح شرکت هواپیمایی آسمان با مسیر تهران - یاسوج از رادار محو شد.

برندگان بهترین وب سایت های ایران در سال ۹۶ در جشنواره وب و موبایل ایران در گروه های مختلف، از نگاه داوران جشنواره و مردمی مطابق با زیر می باشد.

معمولا برای بازدید از مکان های معروف اروپا مانند برج ایفل در فرانسه، کلیسای وستمینستر در انگلیس یا کولوسئوم در رم به اروپا سفر میکنید اما با صفی طولانی مواجه میشوید.

حدود ۱۷ هزار و ۵۰۰ نسخه چاپی در کنار ۵۹۰ نسخه خطی، ۱۵۰ نشریه و حدود ۵۰ نقشه به عنوان مجموعه‌ای از ادبیات فارسی در کتابخانه دولتی باواریا نگهداری می‌شود که مجموعه‌ای بی‌نظیر است.

یکی از دلایل خرابی و بد‌رنگی دندان ها، مشکلات گوارشی است. برای سلامت و سفیدی دندان‌ها لازم است به اصلاح دستگاه گوارش و وضعیت هضم در معده پرداخت.

طبق اعلام بانک مرکزی روسیه، برگزاری بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ در این کشور به اقتصاد روسیه کمک خواهد کرد اما باعث افزایش کوتاه مدت تورم در این کشور می‌شود.

اطلاع به کاربران در صورت ذخیره‌ی تصویر استوری‌هایشان ویژگی جدید اینستاگرام میباشد که در این مقاله به راه های مقابله با این ویژگی پرداخته ایم.

افزایش سقف برداشت با توجه به نیاز مردم در شرایط پایانی سال تا سقف ٥٠٠ هزارتومان بصورت داخلی در هر بانک امکان پذیر است.

فقط 70 روز تا افتتاح یکی از زیباترین ورزشگاه های روسیه برای میزبانی جام جهانی 2018 باقی مانده است.

طبق گفته ی نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، یکی از دلایل عمده ترافیک و ازدحام بیش از حد درتهران وجود همه مشاغل در آن است.

1
2
3
4