logo

شماره پشتیبانی :85524-021

تابستان بهترین زمان برای سفرهای کوتاه، پیک نیک و کمپینگ است و بسیاری از مردم در این روزهای گرم ترجیح می دهند به مناطق ییلاقی و خنک سفر کرده و چند روزی در آن جا اقامت داشته باشند.

بارش شدید تگرگ به اندازه توپ تنیس در چندین منطقه از استان تروئل واقع در شمال شرقی‌ اسپانیا به شیشه و بدنه یکصد خودرو و همچنین سقف بسیاری از منازل آسیب جدی رساند.

به دنبال رده بندی قدرتمندترین پاسپورت های جهان گفته شده که شهروندان آلمان به لحاظ برخورداری از امکان سفری آسان و ارزان به دیگر کشورها بدون نیاز به ویزا، قویترین پاسپورت جهان را دارند.

تمامی هتل‌ها برای ارائه‌ی خدمات ویژه به مسافرین ایجاد شده اند، این خدمات شامل ارائه‌ی فضای خصوصی و متناسب با تعداد افراد و نیازهای آن‌ها و همچنین امکانات اقامتی می‌شود.

با اختلال در ترشح و عملکرد هورمون ملاتونین، نور صفحه نمایش گوشی های هوشمند می تواند سیکل خواب شما را مختل کند. این موضوع خوابیدن و خواب ماندن را برای شما سخت خواهد کرد که می تواند مشکلاتی را برای سلامتی شما در پی داشته باشد.

وجود ماده محافظ در مقابل نورخورشید (SPF) در کرم های ضدآفتاب برای محافظت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش ضروری است اما میزان این ماده محافظ نباید بیش از اندازه باشد.

این نوشیدنی سبزیجات باعث مقاومت بدن در برابر بیماری ها و افزایش انرژی می شود. اسموتی نوعی نوشیدنی مغذی است که می‌توان به عنوان میان وعده از آن استفاده کرد.

اگر در حال مصرف داروهای شیمیایی هستید یا به دلیل بیماری نباید اقدام به باروری کنید، از مصرف یک نوع خاص از بستنی اجتناب کنید.

اصلی‌ترین دلیلی که برخی افراد در مسافرت با خودرو، قطار و حتی مترو به‌ محض گذشت دقایقی، دچار تهوع، سرگیجه و حتی استفراغ می‌شوند، مشکلات گوارشی است.

با حضور شهردار تبریز، خط هوایی تبریز به مقصد هامبورگ آلمان، به عنوان یکی از محورهای اصلی تفاهم‌نامه‌ مدیریت دو شهر، آغاز به کار کرد.

1
2
3
4