logo

شماره پشتیبانی :85524-021

زمانی که بر بالن خود سوار شویم ، آرام آرام که اوج گرفتیم می توان صحنه ای بی نظیر از زیبایی های طبیعی که با خلاقیت و ایده های ناب انسانی در هم آمیخته است را به چشم ببینیم.

هزینه های سفر و تأمین امنیت دونالد ترامپ و خانواده اش همه رکورد های سابق در ریاست جمهوری ایالات متحده را شکست. این هزینه ها معادل هزینه های باراک اوباما در یک سال است.

گواهینامه بین‌المللی رانندگی ( IDP = International Driving Permit ) سندی به شکل کارت یا دفترچه و یا ترکیبی از این دو است که دارای اعتبار یک یا سه ساله می باشد و توسط مراجع ذی صلاح کشورهای مختلف صادر می گردد. به موجب این مدرک، شخص دارنده، حق رانندگی با وسایل نقلیه موتوری را در کشوری غیر از وطنش، پیدا می کند و می تواند با وسیله ی نقلیه خود سفر کند.

شاهین گشت را برنده تور دلچسب جزیره زیبای کیش اعلام کرد.

با اتمام زمان شرکت در مسابقه ، زمان قرعه کشی رسیده است با تیم خبری شاهین گشت همراه باشید.

در سراسر دنیا مناطق خالی از سکنه و مرموز زیادی وجود دارد، میط زیست زیبا و سرسبز اطراف ما همیشه باعث شادی و تفریح ما نیستند بلکه گاهی آن قدر باعث وقوع حوادث شوم و غیر عادی می شوند که به دلیل این وقایع معروف و پر آوازه می گردند.

نخستین اتوبوس دو طبقه گردشگری سرانجام به طهران رسید تا پس از صدور مجوزهای مربوطه و گرفتن پلاک، اجرای تورهای تهرانگردی را آغاز کند.

معاون وزیر امورخارجه با اشاره به اینکه ویزای الکترونیکی برای ۱۸۰ کشور قابل‌ استفاده است، از لغو ویزا با بسیاری از کشورهای دنیا خبر داد.

10 پرتره چاپ سیلک اسکرین «اندی وارهول» هنرمند آمریکایی از چهره «مریلین مونرو» بازیگر هالیوودی در موزه بریتانیا به نمایش درمی آید.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق تهران بر تعیین تکلیف تعطیلی روزهای پنج شنبه تاکید کرد و گفت: نیمه تعطیل بودن پنج شنبه ها درحالی که اجازه استفاده از مزایای یک روز تعطیل را برای افراد فراهم نمی کند، در همان حال ضررهای اقتصادی روزهای تعطیل را نیز به دنبال دارد.

1
2
3
4